SprzętPosiadamy w ofercie urządzenia drukujące większości czołowych producentów. Służymy radą przy wyborze najodpowiedniejszej drukarki dla Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako autoryzowany sprzedawca firmy Brother - zachęcamy do zwrócenia uwagi urządzenia właśnie tego producenta.

Obecnie, wszystkie modele posiadają 3-letnią gwarancję (po rejestracji na stronie)

Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T500W Cena - 730 zł !!

DCP-T500W to kolorowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe, posiada funkcje drukowania, kopiowania oraz skanowania. Charakteryzuje się wysoką prędkością drukowania (27 str/min w czerni oraz 10 str/min w kolorze) w rozdzielczości 1200 x 6000 dpi oraz druk photo. Urządzenie jest wyposażone w podajnik papieru o łącznej pojemności 100 arkuszy, jednowierszowy wyświetlacz LCD oraz łatwy w obsłudze panel kontrolny oraz pamięc 64MB i skaner CIS. Dostępny jest również szybki interfejs USB 2.0. a także łączność bezprzewodowa. Obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie i drukowanie do/z urządzeń, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów.

Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T700W Cena - 900 zł !!

DCP-T700W to kolorowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe, posiada funkcje identyczne jak DCP-T500W wzbogacone o automatyczny podajnik na papier (ADF) 20 arkuszy.

Profesjonalna, szybka drukarka laserowa Brother HL-L8350CDW Cena - 1940zł

HL-L8350CDW to szybka i wydajna, kolorowa drukarka laserowa klasy profesjonalnej. Model HL-L8350CDW oferuje drukowanie z prędkością do 30 kolorowych lub czarno-białych stron na minutę oraz dwustronny druk do 14 czarno-białych lub kolorowych obrazów na minutę. Czas oczekiwania na pierwszy wydruk wynosi natomiast mniej niż 15 sekund, zarówno w przypadku dokumentów kolorowych, jak i czarno-białych.

Kolejnymi zaletami urządzenia są: oferowana wysoka rozdzielczość druku wynosząca 2400 x 600 dpi oraz pojemne podajniki papieru na 300 arkuszy (250 + 50), dzięki którym użytkownicy nie muszą marnować czasu na ciągłe uzupełnianie papieru.

Model HL-L8350CDW jest wytrzymały i niezawodny, dzięki czemu znakomicie sprawdza się w środowiskach biurowych, gdzie panuje intensywny obieg dokumentów.

3 lata gwarancji!


Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych produktów objętych gwarancją na stronie producenta www.brother.pl

Altis © 2010-2019